Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
Dyrektor: 602 759 424
Sekretariat: 694 466 097
Pierwszy występ - pierwszy sukces!
Wpisał: Administrator   
18.01.2012.
Zespół instrumentalny naszej szkoły w składzie: Patrycja Kluźniak, Dominik Sagan - saksofon, Piotr Lubacha - keybord, Szymek Gołębiowski, Wojtek Brachowicz, Krystian Koźbiał i Ola Kwiecień - gitara 13 stycznia 2012 roku reprezentował Szkołę na IX Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. W przeglądzie uczestniczyło 30 zespołów szkolnych z Powiatu Buskiego. Wykonanie kolęd przez naszych muzyków bardzo się podobało widowni i komisji konkursowej. Zespół został nagrodzony pucharem i wyróżnieniem. Gratulujemy!
 
Mamy pierwszego finalistę!
Wpisał: Administrator   
18.01.2012.
Konrad Marszałek został pierwszym w tym roku finalistą konkursu przedmiotowego z języka rosyjskiego. Gratulujemy Konradowi i opiekunce Pani Zofii Piekarskiej!
 
Wigilia Świąt Bożego Narodzenia
Wpisał: Administrator   
22.12.2011.

ImageŚwięta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowo radosny i pełen refleksji. Taka atmosfera zapanowała podczas Wigilii  Szkolnej w naszej szkole.

Przy świątecznej choince i okolicznościowej dekoracji młodzież recytowała wiersze i czytała fragmenty Biblii. Wzniosły nastrój potęgowały kolędy i pastorałki grane przez szkolny zespół instrumentalny. W atmosferze życzliwości przewodnicząca Samorządu Szkolnego złożyła dla zespołu dydaktycznego, uczniów i ich rodzin życzenia: szczęścia, spełnienia marzeń, wiele dobra i radości. Dyrektor Stanisław Moskal życzył wszystkim aby w atmosferze świątecznego spokoju zaplanowali przyszły rok tak, aby obfitował sukcesami i satysfakcją z podjętych działań. 

 
Puchar dla Naszej drużyny !
Wpisał: Administrator   
21.12.2011.
ImageTegoroczny ósmy turniej Międzygminnej Ligi Piłki Siatkowej Gimnazjów Powiatu Buskiego wygrała reprezentacja Naszego Gimnazjumpokonując drużyny z Gimnazjum z Solca-Zdroju, Buska-Zdroju, Stopnicy, Nowego Korczyna i Jarosławic. Puchary i nagrody zwycięzcom wręczył dyrektor Gimnazjum w Stopnicy Pan Józef Podsiadło, który jak na dobrego gospodarza przystało zapewnił wszystkim uczestnikom turnieju gorący poczęstunek i przyjemną atmosferę. Serdeczne gratulacje dla chłopców i dla trenera Pana Piotra Łojka!
 
11 listopada Narodowe Święto Niepodległości
Wpisał: Administrator   
16.11.2011.

W naszej szkole godnie uczczono rocznicę Polskiego Święta Narodowego. Wyrazem patriotyzmu był wystrój sali, śpiewanie pieśni i deklamacja poezji niepodległościowej. Wzniosły nastrój potęgowały melodie legionowe grane przez szkolny zespół instrumentalny w składzie: Patrycja Kluźniak i  Dominik Sagan na saksofonach, Piotr Lubacha na keyboardzie, Szymek Gołębiowski, Krystian Koźbiał i Wojtek Brachowicz na gitarach.

Szkolna akademia jako znak obywatelskiej wspólnoty wypełniona była pozytywnymi emocjami i przeżywana z radością - zgodnie z sugestią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 127