Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.

Sekretariat: 694 466 097
Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
Wpisał: Administrator
04.04.2011.
31 marca 2011 roku na hali sportowej odbyły się gminne eliminacje " Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego", w których udział wzięło 14 drużyn. Zawodnicy wykazali się wiedzą na temat zasad ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy. Oczywiście drużyna naszego gimnazjum w składzie: Daniel Piwowarczyk, Marcin Nowak i Dawid Ciepliński zajęła I miejsce! Marcin Nowak otrzymał nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika. Dziękujemy Pani Jolancie Sagan za przygotowanie do turnieju!

Wspaniałe gimnazjalistki !
03.04.2011.
Zdolne, pracowite i ambitne biorą udział w olimpiadach i konkursach. Rozumieją, że nauka jest najważniejsza. Aneta Drozdowska uczennica klasy III A uzyskała tytuł finalisty VIII Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego pod opieką Pani Danuty Wąsik. Monika Sojka uczennica klasy III B uzyskała tytuł finalisty VIII Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów pod opieką Pani Ewy Podsiadło. Gratulujemy!

III miejsce w Polsce
16.03.2011.
Image11 marca 2011 roku odbył się w Pińczowie XII Ogólnopolski Międzygimnazjalny Turniej Wiedzy Ekonomicznej, w którym uczestniczyło 255 uczniów z 85 gimnazjów z całej Polski. Pomimo tego, iż pytania i zadania były na poziomie akademickim nasza koleżanka Ewa Mierzwa zdobyła III miejsce, a Konrad Marszałek uplasował się na 7 miejscu. Opiekunce Pani Marii Moskal i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Odkrywamy Wszechświat
13.03.2011.

4 marca 2011 r. w Zakładzie Astrofizyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki zorganizowany w ramach XXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomiczno-Astronautycznego im. Profesora Roberta Głębockiego. W konkursie tym nasza koleżanka Aneta Drozdowska zajęła II miejsce wygłaszając refarat pt. "Planetoidy". Serdecznie gratulujemy!

Czasowniki bez problemów!
05.03.2011.

W styczniu odbył się wewnątrz-szkolny konkurs języka rosyjskiego, w którym brali udział uczniowie klasy drugiej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu z uzupełnieniem luk czasownikami w odpowiednich formach i czasach. Uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki. I miejsce zajął Dawid Kryczka (81%) kl. II B, II miejsce z jednakową ilością punktów zajęli Monika Prucnal kl. II B i Konrad Marszałek (79%)kl. II A, III miejsce zajęła Weronika Stróżewska kl. II B (67%), IV miejsce zajął Dominik Rasiński (56%)kl. II B. Okazuję się, że gramatyka nie jest dla naszych kolegów straszna!

««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 118