Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A
28-100 Busko-Zdrój
tel. kom: 602 759 424
tel. (041) 376 13 93
E-mail: sgpodgaje@interia.pl
WWW: www.sgpodgaje.busko.pl
Zwycięstwo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD
Wpisał: Administrator   
06.05.2009.
Dnia 28 kwietnia 2009 r. zostały przeprowadzone eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego " BRD 2009". W kategorii gimnazjów zwyciężyła drużyna naszej szkoły w składzie: Paweł Witczak, Kamil Naporowski i Damian Doroz, który dodatkowo zdobył nagrodę indywidualną. Chłopcy będą reprezentować nasz powiat w etapie wojewódzkim dnia 9 maja w Bilczy. Życzymy powodzenia!
 
Sukces ucznia na Olimpiadzie Zdrowia
Wpisał: Administrator   
05.05.2009.

Dnia 28 kwietnia 2009 r. w Wojewódzkiej Stacji Sanepidu odbył się Wojewódzki etap XVIII Ogólpolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowany przez Świętokrzyski Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kielcach i Kuratorium Oświaty w Kielcach. W etapie wojewódzkim brało udział 9 uczniów szkół gimnazjalnych i 9 uczniów szkół ponadgimnazjalnych - laureatów I miejsc etapów rejonowych. Rejon buski reprezentował Albert Domagała przygotowywany przez mgr Danutę Wąsik . Po ocenie testu, składającego się z 60 pytań i przygotowanej akcji promującej zdrowie nasz kolega zdobył tytuł laureata II miejsca, puchar ufundowany przez Zarząd Okręgowy PCK w Kielcach i nagrodę rzeczową.  Mgr Danuta Wąsik, zasłużona działaczka PCK wyróżniona Odznaką Honorową Polskiego Czerwonego Krzyża, a także wieloletnia opiekunka Szkolnego Koła PCK otrzymała podziękowania od Prezesa Świętokrzyskiego Zarządu Okręgowego PCK oraz Kuratora Oświaty w Kielcach za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów do Olimpiady. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość…
 
Mandat poselski Ziemi Świętokrzyskiej dla uczennic z Podgaja
Wpisał: Administrator   
16.04.2009.
16 kwietnia Wojewódzka Komisja Wyborcza powołana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach zakwalifikowała w ramach XV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży spośród 110 nadesłanych prac 16, w tym dwie prace naszych koleżanek: Karoliny Gołębiowskiej i Agaty Kułagi. Uczniowie pisali prace na temat: "Młodzi wobec wydarzeń roku 1989" oceniane przez Komisję zgodnie z przyjętymi kryteriami i ustaloną procedurą. Serdecznie gratulujemy naszym posłankom!
 
Zwyciestwo w Turnieju Wiedzy Ekonomicznej
Wpisał: Administrator   
19.03.2009.
Image13 marca br. nasi koledzy: Karolina Gołębiowska, Szymon Janicki i Mariusz Krawczyk wywalczyli II miejsce w klasyfikacji drużynowej na X Ogólnopolskim Międzygimnazjalnym Turnieju Wiedzy Ekonomicznej odbywającym się w Pińczowie. W tegorocznej jubileuszowej edycji konkursu, którego organizatorem jest Gimnazjum Nr 2 im. Adolfa Dygasińskiego w Pińczowie oraz Powszechna Kasa Oszczedności Bank Polski S. A. udział wzięło 261 uczniów z 87 gimnazjów z całej Polski.  Serdecznie gratulujemy!
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 72 z 92