Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
Dyrektor: 602 759 424
Sekretariat: 694 466 097
11 listopada Narodowe Święto Niepodległości
Wpisał: Administrator   
16.11.2011.

W naszej szkole godnie uczczono rocznicę Polskiego Święta Narodowego. Wyrazem patriotyzmu był wystrój sali, śpiewanie pieśni i deklamacja poezji niepodległościowej. Wzniosły nastrój potęgowały melodie legionowe grane przez szkolny zespół instrumentalny w składzie: Patrycja Kluźniak i  Dominik Sagan na saksofonach, Piotr Lubacha na keyboardzie, Szymek Gołębiowski, Krystian Koźbiał i Wojtek Brachowicz na gitarach.

Szkolna akademia jako znak obywatelskiej wspólnoty wypełniona była pozytywnymi emocjami i przeżywana z radością - zgodnie z sugestią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

 
Dzień Edukacji Narodowej
Wpisał: Administrator   
26.10.2011.
ImageW dniu 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazju Dnia Edukacji Narodowej, podczas której 49 uczniów klasy pierwszej złożyło ślubowanie. Na uroczystości swoim talentem muzycznym  pochwalili się uczniowie klasy pierwszej Piotr Lubacha i Dominik Sagan oraz uczennica klasy drugiej Patrycja Kluźniak wykonując utwory dedykowane nuczycielom w podzięce za ich trud.
Czytaj całość…
 
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny
Wpisał: Administrator   
12.10.2011.
Nowy rok szkolny w naszej szkole rozpoczęliśmy podziwiając odnowioną salę gimnastyczną. Klasa pierwsza piekła kiełbaski podczas ogniska integracyjnego, klasa trzecia była na wycieczce w Inwałdzie, a klasa druga na wycieczce w Sandomierzu. Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas tych wyjazdów pozwoli nam osiągnąć sukcesy w nauce!
 
I tym razem nie zawiedli...
Wpisał: Administrator   
18.05.2011.

Uczniowie klasy trzeciej: Marcin Nowak, Daniel Piwowarczyk i Dawid Cieplinski pod opieką Pani Jolanty Sagan zdobyli III miejsce w klasyfikacji drużynowej w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczenstwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Gimnazjalnych.

Konkurs odbył się 7 maja 2011 roku w Kielcach i wzięło w nim 14 drużyn reprezentujących wszystkie powiaty naszego województwa. W nagrodę uczniowie otrzymali namioty i materace, a szkoła od Świętokrzyskiego Komendanta Policji w Kielcach pamiątkowy Grawerton. Jesteśmy z was dumni!

 
Sukces naszych kolegów
Wpisał: Administrator   
03.05.2011.

Image19 kwietnia 2011 r. szczęśliwa trójka: Daniel Piwowarczyk, Marcin Nowak i Dawid Ciepliński zajęli zaszczytne I miejsce w Eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turniej zorganizowanym przez Polski Związek Motorowy oraz Komendę Główną Policji, Ministerstwo Infrastruktury, Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego udział brało 6 drużyn reprezentujących gminy powiatu buskiego i to właśnie nasi koledzy będą reprezentować powiat buski w eliminacjach wojewódzkich. Opiekunce Pani Jolancie Sagan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jednocześnie pragniemy nadmienić, iż podopieczna Pani Joli Karina Nowicka otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Fotopolis " Miasta Świata".

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 123