Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w PodgajachPodgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
tel. kom: 602 759 424
Kolejny sukces naszych kolegów!
Wpisał: Administrator   
31.05.2010.
Image25 maja 2010 roku odbył się finał III edycji konkursu na uczniowski projekt naukowy w kategorii gimnazjów  w ramach projektu Feniks. Projekt ten realizowany jest przez Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rzeszowski i Uniwersytet Jana Kochanowskigo w Kielcach. Nasi koledzy Krzysztof Wilczyński (3a) i Łukasz Kołosiński (3a) prezentując swoją pracę (Dźwig wielokrążkowy)podczas finału zajęli I miejsce. Jestesmy z Was dumni! 
 
Sukces parlamentarny
Wpisał: Administrator   
28.05.2010.
 Znowu w elitarnej grupie posłów województwa świętokrzyskiego znalazły się uczennice naszej szkoły Maria Niedzielska i Małgorzata Duszyńska. Już czwarty raz z rzędu w sejmowych ławach będą zasiadać uczniowie Samorządowego Gimnazjum w Podgajach, czyniąc ją niekwestionowanym liderem w zdobywaniu poselskich mandatów w całym województwie.Województwo świętokrzyskie otrzymało 16 mandatów na XVI Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca 2010 roku.Młodym aktywistkom serdecznie gratulujemy!!!
 
Rejonowy Turniej BRD
Wpisał: Administrator   
23.05.2010.

20 kwietnia 2010 r. chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Z przyjemnością informujemy, że koledzy: Kamil Naporowski ( 3a), Paweł Witczak (3a) i Daniel Piwowarczyk (2b) zajęli zaszcytne I miejsce. Jest to wielki sukces naszych panów - Gratulujemy!

 
Debata Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole
Wpisał: Administrator   
06.05.2010.

Image Dnia 21 kwietnia 2010r w naszej szkole odbyła się debata na temat: "Jakie działania szkolne i lokalne są warte zrealizowania przez Samorząd Uczniowski- nasze pomysły i dobre praktyki". W rozmowie udział wzięli przewodniczący klas I, II i III oraz wybrani popdczas demokratycznego głosowania przedstawiciele każdego z oddziałów. Debatę uświetnił swoją obecnością Dyrektor Pan Stanisław Moskal, pełniący jednocześnie funkcję Radnego Powiatu w Busku-Zdroju. Dyskusja, podczas której wypracowaliśmy wspólne wnioski  była ciekawa, barwna i burzliwa. Mamy nadzieję powtórzyć ją w przyszłym roku.

 
CHWILA REFLEKSJI...
Wpisał: Administrator   
17.04.2010.

W naszej szkole w poniedziałkowy poranek 12 kwietnia 2010 roku uczniowie i nauczyciele uczcili minutą ciszy ofiary katastrofy lotniczej jaka miała miejsce 10 kwietnia pod Smoleńskiem. Ta trategia poruszyła nas wszystkich. Zrozumieliśmy, że jest to czas refleksji, CZAS na przemyślenie, co w życiu jest naprawdę ważne. "Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą" -słowa ks. Jana Twardowskiego podkreślają, że życie ludzkie jest kruche. Jesteśmy świadkami ważnego momentu, który zapisuje się na kartach naszej historii. Z pewnością będziemy pamiętać o Polakach, którzy zginęli w służbie Ojczyźnie.

Image

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 103