Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
tel. kom: 602 759 424
Muzyką malowane
Wpisał: Administrator   
02.12.2010.
W dniu 4.XI.2010 w Klubie Animacji Kultury Szkolnej w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na prezentację multimedialnąpt. " Muzyką malowane" zorganizowaną przez Kuratorium Oświaty w Kielcach i Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach w ramach obchodów Roku Chopinowskiego.           Pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą prezentację miltimedialną otrzymała nasza koleżanka Karina Wojtoń - uczennica klasy II A, pod kierunkiem Pani Jolanty Sagan. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Niespodzianka z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Wpisał: Administrator   
19.10.2010.
Bardzo miłą niespodzianką z okazji Dnia Edukacji Narodowej okazały się wyniki konkursów zorganizowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy w Busku-Zdroju: "Moje wakacyjne wrażenia" i " Moje miasto, Gmina za 5 lat". W pierwszym z nich w kategorii od 14 lat Ania Opozda zajęła pierwsze miejsce, natomiast w drugim Aneta Drozdowska zajęła miejsce drugie. Serdecznie gratulujemy!
 
Skuterem w nowy rok szkolny
Wpisał: Administrator   
19.10.2010.
W dniu 10 września 2010 roku nasz Dyrektor Stanisław Moskal odebrał z rąk marszałka Adama Jarubasa kluczyki do skutera - nagrody w konkursie zorganizowanym przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - "Skuterem bezpieczniej". W przyszłości nowiuteńki skuter posłuży nam do nauki jazdy i pomoże przygotować się do egzaminu na kartę motorowerową.
 
Kolejny sukces naszych kolegów!
Wpisał: Administrator   
31.05.2010.
Image25 maja 2010 roku odbył się finał III edycji konkursu na uczniowski projekt naukowy w kategorii gimnazjów  w ramach projektu Feniks. Projekt ten realizowany jest przez Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rzeszowski i Uniwersytet Jana Kochanowskigo w Kielcach. Nasi koledzy Krzysztof Wilczyński (3a) i Łukasz Kołosiński (3a) prezentując swoją pracę (Dźwig wielokrążkowy)podczas finału zajęli I miejsce. Jestesmy z Was dumni! 
 
Sukces parlamentarny
Wpisał: Administrator   
28.05.2010.
 Znowu w elitarnej grupie posłów województwa świętokrzyskiego znalazły się uczennice naszej szkoły Maria Niedzielska i Małgorzata Duszyńska. Już czwarty raz z rzędu w sejmowych ławach będą zasiadać uczniowie Samorządowego Gimnazjum w Podgajach, czyniąc ją niekwestionowanym liderem w zdobywaniu poselskich mandatów w całym województwie.Województwo świętokrzyskie otrzymało 16 mandatów na XVI Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca 2010 roku.Młodym aktywistkom serdecznie gratulujemy!!!
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 106