Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
Dyrektor: 602 759 424
Sekretariat: 694 466 097
Wspaniałe gimnazjalistki !
Wpisał: Administrator   
03.04.2011.
Zdolne, pracowite i ambitne biorą udział w olimpiadach i konkursach. Rozumieją, że nauka jest najważniejsza. Aneta Drozdowska uczennica klasy III A uzyskała tytuł finalisty VIII Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego pod opieką Pani Danuty Wąsik. Monika Sojka uczennica klasy III B uzyskała tytuł finalisty VIII Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów pod opieką Pani Ewy Podsiadło. Gratulujemy!
 
III miejsce w Polsce
Wpisał: Administrator   
16.03.2011.
Image11 marca 2011 roku odbył się w Pińczowie XII Ogólnopolski Międzygimnazjalny Turniej Wiedzy Ekonomicznej, w którym uczestniczyło 255 uczniów z 85 gimnazjów z całej Polski. Pomimo tego, iż pytania i zadania były na poziomie akademickim nasza koleżanka Ewa Mierzwa zdobyła III miejsce, a Konrad Marszałek uplasował się na 7 miejscu. Opiekunce Pani Marii Moskal i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
 
Odkrywamy Wszechświat
Wpisał: Administrator   
13.03.2011.

4 marca 2011 r. w Zakładzie Astrofizyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki zorganizowany w ramach XXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomiczno-Astronautycznego im. Profesora Roberta Głębockiego. W konkursie tym nasza koleżanka Aneta Drozdowska zajęła II miejsce wygłaszając refarat pt. "Planetoidy". Serdecznie gratulujemy!

 
Czasowniki bez problemów!
Wpisał: Administrator   
05.03.2011.

W styczniu odbył się wewnątrz-szkolny konkurs języka rosyjskiego, w którym brali udział uczniowie klasy drugiej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu z uzupełnieniem luk czasownikami w odpowiednich formach i czasach. Uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki. I miejsce zajął Dawid Kryczka (81%) kl. II B, II miejsce z jednakową ilością punktów zajęli Monika Prucnal kl. II B i Konrad Marszałek (79%)kl. II A, III miejsce zajęła Weronika Stróżewska kl. II B (67%), IV miejsce zajął Dominik Rasiński (56%)kl. II B. Okazuję się, że gramatyka nie jest dla naszych kolegów straszna!

 
Finały projektu Feniks
Wpisał: Administrator   
05.03.2011.

26 lutego 2011 r.  na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się finał międzywojewódzki dla laureatów III i IV edycji Konkursów Uczniowskich Projektów Naukowych z trzech uniwersytetów: Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nasi ubiegłoroczni absolwenci Łukasz Kołosiński i Krzysztof Wilczyński zaprezentowali na nim swoją pracę wykonaną w Gimnazjum pt. „Dźwig wielokrążkowy", która w III edycji zajęła pierwsze miejsce. W nagrodę za udział w finale otrzymali aparaty fotograficzne.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 117