Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
tel. kom: 602 759 424
Nasi liderem !
Wpisał: Administrator   
30.01.2011.
W kolejnym turnieju w ramach Międzygminnej Ligi Siatkówki Gimnazjów rozegranym 22 stycznia 2011 r. w Solcu-Zdroju zwyciężyła drużyna naszych kolegów zajmując tym samym w tabeli pierwsze miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Karol Chruszewski uczeń klasy III A. Gratulacje dla trenera Piotra Łojka!
 
Ekologia na wesoło
Wpisał: Administrator   
30.01.2011.

ImagePowodów do radości w naszej szkole mamy dużo. Na najwyższym stopniu w rejonowym etapie XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia stanęła uczennica III klasy Klaudia Domagała. Pomimo tego, iż poziom Olimpiady był bardzo wysoki wykazała się ogromną wiedzą wypełniając test wielokrotnego wyboru z zakresu odżywiania i dietetyki.

ImageKolejnym sukcesem mogą pochwalić się Monika Sojka i Aneta Drozdowska, które również zajęły zaszczytne I miejsce w konkursie  edukacyjnym " Ekologia na wesoło".

Duże zaangażowanie w pracy z tymi uczennicami wykazała Pani Danuta Wąsik, za co wszyscy jesteśmy jej ogromnie wdzięczni.

Czytaj całość…
 
Jasełka
Wpisał: Administrator   
30.01.2011.
Jak co roku w Samorządowym Gimnazjum w Podgajach przygotowane zostały Jasełka wprowadzające nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Praca naszych kolegów i Pani Marty Grędy przygotowującej spektakl zostały nagrodzone gromkimi brawami.
 
Muzyką malowane
Wpisał: Administrator   
02.12.2010.
W dniu 4.XI.2010 w Klubie Animacji Kultury Szkolnej w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na prezentację multimedialnąpt. " Muzyką malowane" zorganizowaną przez Kuratorium Oświaty w Kielcach i Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach w ramach obchodów Roku Chopinowskiego.           Pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą prezentację miltimedialną otrzymała nasza koleżanka Karina Wojtoń - uczennica klasy II A, pod kierunkiem Pani Jolanty Sagan. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Niespodzianka z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Wpisał: Administrator   
19.10.2010.
Bardzo miłą niespodzianką z okazji Dnia Edukacji Narodowej okazały się wyniki konkursów zorganizowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy w Busku-Zdroju: "Moje wakacyjne wrażenia" i " Moje miasto, Gmina za 5 lat". W pierwszym z nich w kategorii od 14 lat Ania Opozda zajęła pierwsze miejsce, natomiast w drugim Aneta Drozdowska zajęła miejsce drugie. Serdecznie gratulujemy!
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 109