Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
Dyrektor: 602 759 424
Sekretariat: 694 466 097
Odkrywamy Wszechświat
Wpisał: Administrator   
13.03.2011.

4 marca 2011 r. w Zakładzie Astrofizyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki zorganizowany w ramach XXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomiczno-Astronautycznego im. Profesora Roberta Głębockiego. W konkursie tym nasza koleżanka Aneta Drozdowska zajęła II miejsce wygłaszając refarat pt. "Planetoidy". Serdecznie gratulujemy!

 
Czasowniki bez problemów!
Wpisał: Administrator   
05.03.2011.

W styczniu odbył się wewnątrz-szkolny konkurs języka rosyjskiego, w którym brali udział uczniowie klasy drugiej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu z uzupełnieniem luk czasownikami w odpowiednich formach i czasach. Uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki. I miejsce zajął Dawid Kryczka (81%) kl. II B, II miejsce z jednakową ilością punktów zajęli Monika Prucnal kl. II B i Konrad Marszałek (79%)kl. II A, III miejsce zajęła Weronika Stróżewska kl. II B (67%), IV miejsce zajął Dominik Rasiński (56%)kl. II B. Okazuję się, że gramatyka nie jest dla naszych kolegów straszna!

 
Finały projektu Feniks
Wpisał: Administrator   
05.03.2011.

26 lutego 2011 r.  na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się finał międzywojewódzki dla laureatów III i IV edycji Konkursów Uczniowskich Projektów Naukowych z trzech uniwersytetów: Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nasi ubiegłoroczni absolwenci Łukasz Kołosiński i Krzysztof Wilczyński zaprezentowali na nim swoją pracę wykonaną w Gimnazjum pt. „Dźwig wielokrążkowy", która w III edycji zajęła pierwsze miejsce. W nagrodę za udział w finale otrzymali aparaty fotograficzne.

 
Jesteśmy dumni!
Wpisał: Renata Boś   
05.03.2011.

Po raz drugi Stypendystą w Ramach III edycji Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych woj. świętokrzyskiego został Konrad Marszałek.Zespół stypendialny, powołany do realizacji w/w programu z pośród 624  nadesłanych wniosków ogłosił listę rankingową  składającą się z 200 stypendystów, a wśród nich znalazł się Konrad. Serdeczne gratulacje!

 
Nasi koledzy wciąż niepokonani!
Wpisał: Renata Boś   
05.03.2011.
Dnia 16 lutego 2011 r. odbyła się III edycja Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju. W zawodach udział wzięło 12 zespołów: 6 męskich i 6 żeńskich. Nasi koledzy zajęli I miejsce, a Dawid Nowak został najlepszym zawodnikiem turnieju. Oby tak dalej!!!
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 115