Menu Content/Inhalt
Start

Sonda

Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
 

Polecamy

Komisja
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Portal Regionalny

WITAMY ! ! !

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach powstało w 1999 roku na bazie Szkoły Podstawowej
w Skarysławicach. Obwód szkoły stanowią wioski: Galów, Szaniec, Młyny, Zwierzyniec, Skorzów, Słabkowice, Podgaje, Kotki, Służów, Janina, Kołaczkowice, Ruczynów, Widuchowa i Palonki.
Dyrektorem Samorządowego Gimnazjum w Podgajach jest mgr inż. Stanisław Moskal.


 

Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
Podgaje 92 A  
28-100 Busko-Zdrój
Dyrektor: 602 759 424
Sekretariat: 694 466 097
Jesteśmy dumni!
Wpisał: Renata Boś   
05.03.2011.

Po raz drugi Stypendystą w Ramach III edycji Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych woj. świętokrzyskiego został Konrad Marszałek.Zespół stypendialny, powołany do realizacji w/w programu z pośród 624  nadesłanych wniosków ogłosił listę rankingową  składającą się z 200 stypendystów, a wśród nich znalazł się Konrad. Serdeczne gratulacje!

 
Nasi koledzy wciąż niepokonani!
Wpisał: Renata Boś   
05.03.2011.
Dnia 16 lutego 2011 r. odbyła się III edycja Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju. W zawodach udział wzięło 12 zespołów: 6 męskich i 6 żeńskich. Nasi koledzy zajęli I miejsce, a Dawid Nowak został najlepszym zawodnikiem turnieju. Oby tak dalej!!!
 
Bal Gimnazjalny
Wpisał: Administrator   
28.02.2011.
Dnia 27 stycznia 2011 roku w naszej szkole odbył się Bal Gimnazjalny uczniów klasy trzeciej. Dyrektor szkoły Stanisław Moskal powitał przybyłych gości, grono pedagogiczne, rodziców oraz młodzież. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Pan Waldemar Sikora oraz V-ce Burmistrz Miasta i Gminy Pan Henryk Radosz.Po okolicznościowych przemówieniach bal rozpoczął Polonez.
 
Nasi liderem !
Wpisał: Administrator   
30.01.2011.
W kolejnym turnieju w ramach Międzygminnej Ligi Siatkówki Gimnazjów rozegranym 22 stycznia 2011 r. w Solcu-Zdroju zwyciężyła drużyna naszych kolegów zajmując tym samym w tabeli pierwsze miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Karol Chruszewski uczeń klasy III A. Gratulacje dla trenera Piotra Łojka!
 
Ekologia na wesoło
Wpisał: Administrator   
30.01.2011.

ImagePowodów do radości w naszej szkole mamy dużo. Na najwyższym stopniu w rejonowym etapie XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia stanęła uczennica III klasy Klaudia Domagała. Pomimo tego, iż poziom Olimpiady był bardzo wysoki wykazała się ogromną wiedzą wypełniając test wielokrotnego wyboru z zakresu odżywiania i dietetyki.

ImageKolejnym sukcesem mogą pochwalić się Monika Sojka i Aneta Drozdowska, które również zajęły zaszczytne I miejsce w konkursie  edukacyjnym " Ekologia na wesoło".

Duże zaangażowanie w pracy z tymi uczennicami wykazała Pani Danuta Wąsik, za co wszyscy jesteśmy jej ogromnie wdzięczni.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 69 - 73 z 112